Labels

KİLİTLİ TAŞ

Evlerin ve sitelerin girişleri ile bir çok parkta da kullanılan bu ürünler, ilçeye hoş bir görünüm sağlamakla birlikte, rahat bir ulaşım imkanı da doğurmuştur. Her türlü tarihsel doku ve modern yapı ile uyum içinde olan bu ürünler, aşık taşı olarak da bilinmektedir. Kilitli taş parkeler, küçük taşların birleşerek sağlam bir zemin oluşturmaları için kullanılır.
Bir çok rengi ve modeli olan kilitli taşlar, asfalt üzerine de düzgün olmayan alanların üzerine de yerleştirilebilir.
Kilitli Taş Parke Firmaları
Harçla ya da özel kum ile yerleştirilen kilitli taşların uygulaması için, kilitli taş ile çalışmanız gerekir.
Uzman olan bu firmalar, her türlü dış mekan zemini için kilitli taş parke modellerini size sunarak, en iyi şekilde kaplayacak olan zeminlerinizin çevre ile uyumlu bir halde olmasını sağlarlar.
Bu sayede her türlü alana uyum sağlayan bu ürünler, dayanıklılıkları ve kullanım rahatlıkları ile yaya
ya da araçların kolay ulaşım sağlamasına yardımcı olur.
Kilitli Taş Fiyatları
Bu dayanıklı ve işlevsel ürünlerin fiyatları da ekonomiktir. Dış zemin kaplama yöntemleri arasında en çok tercih edilen kilitli taş parkelerdir.
kilitli taş uygulanacak olan zeminin özelliklerine, kilitli taş parkenin modeli ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Fiyatlar hesaplanırken metrekare cinsinden hesaplanır. Daha sonra diğer detaylar da hesaba katılarak net bir fiyat teklifi sunulur.
Kilitli parke taşını uzun yıllar kullanabilirsiniz ve herhangi bir taş kaybı durumunda, yenisi diğer uygulama bozulmadan yerleştirilebilir.
Kilitli Taş Ustası
Firmamız, uzun yıllardan beri kilitli taş parke konusunda uzmanlaşmıştır. Bu sayede Ankara’nın 25 ilçesinin tüm semtlerine hizmet veren kilitli taş ustaları temin etmektedir

Kilitli taş ustaları, en sağlam şekilde yerleştireceği zeminleri, uzun vadede dayanıklılık için detaylı bir analiz yaparak uygular. Bu da sizi memnun edecek sonuçlarla karşılaşmanızı sağlar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder