Labels

Sincan Kilit Taşı

Sincan kilit taşının özelliklerine göre isimlendirilen ürünler ise beton yüzeyler, eko mineral yüzeyler, mineral yüzeyler, kumlama yüzeyler ve colormix yüzeyler olarak bilinir. Bu çok dayanıklı ve pratik olan Sincan Kilit Taşını evlerimizde güvenle tercih edebiliriz. Bu taş Arnavut kaldırımı taşı olarak da bilinir, zemin yağmurdan dolayı ıslak olduğunda kaymaz. Bu bakımdan insanlar için güvenlidir. Sincan kilit taşının birçok desenli olarak üretimi yapılabilir. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Kolay eskimediğinden dolayı ekonomiktir. Şekil olarak standart çeşitleri T şeklinde olup girintili ve yapboz parçaları benzeri iç içe geçebilir pozisyondadır. Görsellik açısından son derece estetik olan Sincan kilit taşı için vazgeçilmezdir diyebiliriz

Sincan’da Kullanılan Kilit Taşların Çeşitliliği ve Uygulanış Şekilleri

Sincan kilit taşları oldukça renklidir. Kilit taşlarını her türlü renk, ebat ve şekillerde bulmak mümkündür. Ankara’nın Sincan ilçesi de bu konuda gelişmiş bölgelerden biridir.
Sincan’da kilit taşı iki şekilde uygulamaktadır. İlk uygulamada Sincan kilit taşı uygulaması yapılmadan evvel, düz zemine kum serilir ve yeni asfaltlanmış zemine uygulanır. Bu uygulama da sadece harç yeterli olur. İkinci uygulama ise; daha zordur. Bu uygulama kumlu ve eğimli zeminler de tercih edilir. Bu alanlarda taş döşenirken kompresör ile baskılanarak uygulanır.

Sincan kilit taşı
Sincan kilit taşı ustası
Sincan kilit taşı firması
Kilit taşı Sincan
Sincan da kilit taşı
Sincan kilitli parke taşı
Kilitli parke taşı Sincan

Sincan ‘da Kilit Taş

Kilit taşı döşemesini bu işle ilgilenen ustalar tarafından yapılması gerekir. İşi bilmeyen sıradan kişiler
tarafından yapılan döşemeler hem dayanıksız hem de görsel olarak güzel olmazlar. Ayrıca; Sincan kilit taşı döşeme işi, tek kişi olarak değil ekip olarak yapılan bir çalışmadır. İşlerinin ehli kişilerce döşenen kilit taşları hem göze hitap eder, hem de çok uzun zaman dayanıklılık sağlar.

Sincan Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşı döşemelerinde kesin fiyat söylemek yanıltıcı olabilir. Çünkü bu fiyatlar yapılacak olan zemine, kullanılacak malzemeye ve çalışılacak ustaya göre farklılıklar gösterebilir. Sadece şöyle bir bilgi verebiliriz: Fiyat hesaplaması yapılırken metrekare hesabına göre yapılır. 1 metrekare alanda yaklaşık 36 kilit taşı uygulanır. Kilit taşını satan firmalarla irtibata geçerseniz daha sağlıklı fiyatlar alabilirsiniz. Sincan’da ulaşabileceğiniz bu firmalar mevcuttur.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder